UEFA Avrupa Liginde gecenin sonuçları
12 grupta üçüncü maçlar bitti. İşte sonuçlar ve puan durumu…
UEFA Avrupa Ligi’nde 12 grupta üçüncü hafta maçları tamamlandı.
Karşılaşmalar sonrasında, Villereal, Torino, Beşiktaş-Tottenham, Salzburg, Dinamo Moskov, Inter, Sevilla, Everton, Young Boys, Steaua Bükreş, Fiorentina ve Legia Varşova gruplarında lider durumda bulunuyor.
Gruplardaki dördüncü maçlar 6 Kasım Perşembe günü oynanacak.
Gruplarda alınan sonuçlar ve puan durumları şöyle:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K ve L gruplarında yapılan maçlarda alınan sonuçlar ve puan durumu şöyle:
A Grubu
Borussia Mönchengladbach-Apollon: 5-0
Villereal-Zürich: 4-1
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
1- Villereal
3
2
1
0
9
2
7
2- B. Mönchengladbach
3
1
2
0
7
2
5
3- Apollon
3
1
0
2
3
11
3
4- Zürich
3
0
1
2
4
8
1
B Grubu
Torino-HJK Helsinki: 2-0
Club Brugge-Kobenhavn: 1-1
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
1- Torino
3
2
1
0
3
0
7
2- Club Brugge
3
1
2
0
4
1
5
3- Kobenhavn
3
1
1
1
3
2
4
4- HJK Helsinki
3
0
0
3
0
7
0
C Grubu
Partizan-Beşiktaş: 0-4
Tottenham Hotspur-Asteras: 5-1
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
1- Beşiktaş
3
1
2
0
6
2
5
2- Tottenham Hotspur
3
1
2
0
6
2
5
3- Asteras
3
1
1
1
4
6
4
4- Partizan
3
0
1
2
0
6
1
D Grubu
Salzburg-Dinamo Zagreb: 4-2
Celtic-Astra: 2-1
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
1- Salzburg
3
2
1
0
8
5
7
2- Celtic
3
2
1
0
5
3
7
3- Dinamo Zagreb
3
1
0
2
7
6
3
4- Astra
3
0
0
3
3
9
0
E Grubu
PSV Eindhoven-Panathinaikos:1-1
Estoril-Dinamo Moskova: 1-2
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
1- Dinamo Moskova
3
3
0
0
5
2
9
2- PSV Eindhoven
3
1
1
1
2
2
4
3- Estoril
3
1
0
2
3
3
3
4- Panathinaikos
3
0
1
2
2
5
1
F Grubu
Inter-St. Etienne: 0-0
Dnipro-Karabağ: 0-1
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
1- Inter
3
2
1
0
3
0
7
2- Karabağ
3
1
1
1
1
2
4
3- St. Etienne
3
0
3
0
0
0
3
4- Dnipro
3
0
1
2
0
2
1
G Grubu:
Rijeka-Feyenoord: 3-1
Standart Liege-Sevilla: 0-0
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
1-Sevilla
3
1
1
1
4
2
5
2-Standart Liege
3
1
1
1
3
2
4
3-Rijeka
3
1
1
1
5
5
4
4-Feyenoord
3
1
0
2
3
6
3
H Grubu:
Krasnador-Wolfsburg: 2-4
Lille-Everton: 0-0
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
1-Everton
3
1
2
0
5
2
5
2-Wolfsburg
3
1
1
1
6
7
4
3-Lille
3
0
3
0
2
2
3
4-Krasnodar
3
0
2
1
4
6
2
I Grubu:
Slovan Bratislava-Sparta Prag: 0-3
Young Boys-Napoli: 2-0
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
1-Young Boys
3
2
0
1
8
3
6
2-Sparta Prag
3
2
0
1
7
4
6
3-Napoli
3
2
0
1
5
3
6
4-Slovan Bratislava
3
0
0
3
0
10
0
J Grubu:
Aalborg-Dinamo Kiev: 3-0
Steaua Bükreş-Rio Ave: 2-1
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
1-Steaua Bükreş
3
2
0
1
9
4
6
2-Dinamo Kiev
3
2
0
1
6
4
6
3-Aalborg
3
2
0
1
4
6
6
4-Rio Ave
3
0
0
3
1
6
0
K Grubu:
Dinamo Minsk-Guingamp: 0-0
PAOK-Fiorentina: 0-1
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
1-Fiorentina
3
3
0
0
7
0
9
2-Guingamp
3
1
1
1
2
3
4
3-PAOK
3
1
0
2
6
4
3
4-Dinamo Minsk
3
0
1
2
1
9
1
L Grubu:
Trabzonspor-Lokeren: 2-0
Metalist Kharkiv-Legia Varşova: 0-1
TAKIMLAR
O
G
B
M
A
Y
P
1-Legia Varşova
3
3
0
0
3
0
9
2-Trabzonspor
3
2
0
1
4
2
6
3-Lokeren
3
1
0
2
1
3
3
4-Metalist Kharkiv
3
0
0
3
1
4
0