DOLAR 6,0534
EURO 6,5602
ALTIN 308,3
BIST 120.151
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 11°C
Çok Bulutlu

Siyasi terörist Fetöcülere dokun! Ülke bir 15 Temmuz daha kaldıramaz

Ters giden bir şeyler var! Kanaatim o dur ki, son zamanlarda yaşadığımız seçimler ve 31 Mart dahil tekrarlanan İstanbul seçimlerinde Mahalle bazında yaşanılan kopukluklar , TRT kanalında bir teröristin çıkartılıp sözüm ona yapılan açıklamalar ile millet gözünde yaşanan düşüş ve sandığa yansıması, üst düzey cumhurbaşkanlığı için kurulan danışmanların mimli dikkat çeken isimlerden oluşması, ve tabiî ki son süreçte malum Babacan öne atılarak arkasındaki kraliçe sever ve biraz boydan kısanın destek verdiği fısıltı gazetelerinde dedikodu yoluyla da destek aranan parti kurma çabaları…, gelecekte yaşanabilecek sıkıntıların işaretlerini taşımaktadır.

Siyasi terörist Fetöcülere dokun! Ülke bir  15 Temmuz  daha kaldıramaz

Tabi ülkede gündem bu değil neden bu konuyu kaşıyorsun diyenlere şimdiden yazayım…  Benim derdim doğru gideni gündemde tutmak değil eksik olanı yada kendimce yanlışı gündeme taşımak olmuştur. Ki yarın bu sıkıntıları yaşamaktansa kendimce önüne geçmek için dikkat çekmektir.

Ters giden bir şeyler var! Kanaatim o dur ki, son zamanlarda yaşadığımız seçimler ve 31 Mart dahil tekrarlanan İstanbul seçimlerinde Mahalle bazında yaşanılan kopukluklar , TRT kanalında bir teröristin çıkartılıp sözüm ona yapılan açıklamalar ile millet gözünde yaşanan düşüş ve sandığa yansıması, üst düzey cumhurbaşkanlığı için kurulan danışmanların mimli dikkat çeken isimlerden oluşması,  ve tabiî ki son süreçte malum Babacan öne atılarak arkasındaki kraliçe sever ve biraz boydan kısanın destek verdiği fısıltı gazetelerinde dedikodu yoluyla da destek aranan parti kurma çabaları…, gelecekte yaşanabilecek sıkıntıların işaretlerini taşımaktadır.

Yaşanan bu gelişmeler ışığında bunların nasıl geliştiği hangi danışmanlar yada kafalardan çıktığı görünmeyen bu yönlendiren beyin ve kişilerin kimler olduğu önem arz ediyor. Çünkü bu ülkede kanlı bir 15 Temmuz yaşanmıştır. Ve maalesef bana göre Devlet içindeki bu vatansız teröristler hala aktif bir şekilde bir BUKALEMUN kabiliyeti ile hainliklerini yapmaya devam ediyorlar. Benim için en çok dikkat  çeken ve şaşkınlıkla seyrettiğim TRT de bir hain ve aranan kişinin çıkarılmasıdır. Ki bu kanal devlet kanalıdır. Her şeyi bir kenara bırakıyorum hadi diyelim ki, olmazda diyelim ki bilmiyorlardı.

Trt’ye çıktığı andan itibaren neden yakalanmadı?

 Bu soru her yöne çekilebilir.

Şahsım olarak bu olayın sayın Cumhurbaşkanı ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. İşte tam bu noktada işin kuşku yaratan tarafı danışmanlar devreye giriyor.

 Cumhurbaşkanımıza bu olay ile birlikte kim bilgi verdi ve ne şekilde verdi?

Bu konuyla ilğili açıklama metnini kimler hazırladı?

Sonra Cumhur başkanlığı üst danışma aklı ile kurulması itenen kurumun üyelerini kimler belirledi yada cumhurbaşkanımıza sundu?

Ve akabinde Sayın  Ağlamaklı Arınç’ın aldığı maaş ile ilğili yapmış olduğu bana göre küstah açıklamayı neyine güvenerek yapıyor?

Burada neden ve sonuçları çoğaltabiliriz. Yazıyı uzatır başka işe yaramaz.

Bu ülke bu kadar derin yapılanma ile tekrar yaşanabilecek bir 15 Temmuzu kaldıramaz ve her zaman Bir BAŞKURT yani vatan için serden geçen bir Devlet BAHÇELİ daha yanınızda olmaya bilir.

 Yada gelecekte, bu yılanın kafasını koparmazsanız devlet içinde yeniden güçlenecek ve cumhur ittifakının şuurunun güçlü olmadığı bir süreçte ülkeyi yıkabilirler.

Ülkücüler her şartta devletinin yanında olacaktır.

Bundan şüpheniz olmasın ki 3 yıllık süreç her şeye rağmen bunu ispatlamıştır.

MHP ve Liderinin şartsız desteğine rağmen MHP nin millete verdiği hiçbir sözü yerine getiripte MHP’nin yanında olduğunuzu göstermemenize rağmen.

Sizler Ülke için kople vücudunu taşın altına koyan ülkücüleri meclisde yalnız bıraktığınızın farkındamısınız.

CHP her fırsatta MHP’nin karşısına affı eyt’yi  ve askerleriçin uzman er ve erbaşların statüsünün yükseltilmesi gibi sorunları sözde önerge yada yasa teklifile getiriyor. Evet MHP bu zillet ittifakının bunu neden yaptığını biliyor MHP sözcüsü bunu yüksek sesle dile getirirken şov yaptıklarını yüzlerine vursada Siz AK parti olarak size verilen destek gibi siz MHP’ye neden destek vermiyorsunuz ve bu zilletin elinden bu millete verilen sözleri yerine getirip almıyorsunuz.

MHP meclisten yüksek sesle konuşuyor diyor ki, eyy zillet ittifakı siz şov yapmak için bu teklifleri sunuyorsunuz biz biliyoruz. Ve biz sözümüzün arkasındayız bunun için 49 milletvekili ile elimizden geleni yapıyoruz diyor ve en acı olan AMA DİYOR “CUMHUR İTTİFAKINA SADIK KALARAK, sözümüzün arkasında duracağız AK PARTİNİNDE  İÇİNDE OLMADIĞI UZLAŞILMAYAN HİÇİBİR ŞEYE DESTEK VERMEYECEĞİZ diyor.

 Yani Sayın AK Parti ve lideri sayın Cumhurbaşkanım MHP bunları hak etmediği gibi sizi kimler hangi danışmanlar yönlendiriyorsa gözden geçirin derim.

Çünkü eğer Fetönün siyasi teröristlerine dokunmaz inatla yılanın kuyrukları ile uğraşacağım dersen sadece kaybettiğiniz büyükşehir belediyeleri olmaz. Milletin desteğinide kaybettiğinizde bu yılan başı yeniden ve tahminin yeni partiler ile ve CHP nin içinde kadrolaşıp sizin içindekilerle ki olduğunu varsayıyorum ülkeyi parçalamak için fırsat kollar ve 15 Temmuz gibi milletin silahları ve bombaları yine milletin başına düşer. Buna hakkınız yok TÜRK MİLLETİNİN ÇIKARSIZ BİR VERDİ OLARAK, GEREKENİ YAPIN DİYORUM.

YILANIN BAŞINI VE İÇİNDE Kİ YAPIYI EZİN Kİ O YILAN BİR DAHA DEVLETİNE KAN KUSTURMAYA KALKMASIN.

Karaca Hasan

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.